Kasia i Rafał

14 Październik 2018 - 1:42

Co to był za dzień! Ślub Kasi i Rafała z pewnością zapamiętamy na długo. Już po pierwszym spotkaniu z Kasią podejrzewaliśmy, że wszystko zostanie pięknie dopracowane i nie pomyliliśmy się! Przygotowania i wesele odbyły się w Bacówce Radawie – bardzo klimatycznym lokalu na Podkarpaciu, gdzie mieliśmy okazję działać po raz drugi. Urzekł nas też nieduży kościół, w którym miała miejsce ceremonia, a klasyczny garbusek skradł nie tylko nasze serca. Na poślubny plener udaliśmy się do Przemyśla, gdzie spędziliśmy popołudnie odwiedzając miejsca ważne dla Kasi i Rafiego.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu reportażu z ich dnia, a także kilku klatek z pleneru…   (więcej…)

Ślub Justyny i Grzegorza

16 Lipiec 2017 - 7:18

Justynę i Grześka poznaliśmy dzięki znajomości z Kasią, jedną z naszych modelek. Już przy pierwszym spotkaniu byliśmy zachwyceni ich aparycją dlatego nie mogliśmy się doczekać ich ślubu. Pewnie tak samo jak oni wyczekiwaliśmy 2. maja, kiedy spotkają się na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Był to dla nas pierwszy w tym roku pełnowymiarowy reportaż ślubny, więc towarzyszyliśmy Justynie i Grześkowi od początku przygotowań.

(więcej…)

Sesja narzeczeńska Patrycji i Kamila

6 Lipiec 2017 - 2:18

Większość z Was kojarzy Notofoto Studio z nami, fotograficznym duetem – Pauliną i Maciejem. Lecz zanim staliśmy się firmą fotograficzną z prawdziwego zdarzenia, pracowałam sama, bardziej hobbystycznie, niż zawodowo. Jak doszliśmy do miejsca, w którym jesteśmy teraz, to historia na osobny wpis. Jednak dziś pierwsze skrzypce grają Patrycja z Kamilem. Z Patrycją poznałyśmy się ponad półtorej roku temu przy okazji sesji indywidualnej. Była to jedna z pierwszych sesji z nieznaną mi wcześniej osobą, jaką wykonałam. Zaczynała się wiosna, i wszystko pięknie kwitło, ale było jeszcze chłodno. Niecierpliwie czekałyśmy na wychodzące zza chmur słońce. We trzy, razem z Kamilą – wizażystką, trochę zmarzłyśmy, ale nie miało to większego znaczenia. Byłyśmy głodne zdjęć, więc sesja nie mogła się nie udać. Po wszystkim pozostałyśmy w kontakcie. Kilka miesięcy po tym jak nasza firma ruszyła z kopyta dowiedziałam się, że Patrycja wychodzi za mąż i dalej chce współpracować z Notofoto Studio, które w międzyczasie powiększyło się o kolejnego fotografa. We Wszechświecie musi zostać zachowana równowaga, więc nie tylko po mojej stronie obiektywu doszło do zmian. Kadry z Patrycją idealnie uzupełnił Kamil. Emocje i zaangażowanie tej wspaniałej pary w trakcie sesji narzeczeńskiej, sprawiły, że jeszcze bardziej nie możemy się doczekać ich październikowego ślubu. Wspaniale jest tworzyć Wasze fotograficzne historie!

(więcej…)

Ślub Magdy i Mateusza

31 Maj 2017 - 5:51

Wiosna w pełni! Eksplozja zielonych (innych zresztą też) barw zalała nasze osiedla, wioski, przedmieścia i parki, a sezon weselny ruszył z kopyta. Inni pewnie rozpoczęli go wcześniej, ale dla nas wystartował ósmego kwietnia razem z Magdą i Mateuszem (także dzięki nim;)).

(więcej…)

Sesja kobieca z Oliwią

25 Kwiecień 2017 - 6:04

Patrząc na tegoroczną wiosnę cieszymy się, że udało nam się w trakcie nielicznych, bezdeszczowych dni, złapać trochę słońca i kolorowej, kwitnącej roślinności. Taka sceneria pięknie podkreśla klimat kobiecych sesji zdjęciowych, które coraz częściej organizujemy. Dlatego tez mamy nadzieję, że w tym  roku uda nam się zrealizować jeszcze masę słonecznych i zielonych plenerów!

(więcej…)